0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
1. FC Koln
۰
۱
Bayer 04 Leverkusen
inprogress
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
-
-
SV Werder Bremen
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  England Premier League
Manchester City
۰
۰
Manchester United
inprogress
۱۹:۰۰
Burnley FC
۰
۲
Bournemouth AFC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain La Liga
Atletico Madrid
۱
۰
Real Betis
inprogress
۱۸:۴۵
Real Mallorca
-
-
Girona FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Athletic Bilbao
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Villarreal CF
۵
۱
Granada CF
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A
Napoli
-
-
Juventus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Atalanta Bergamo
-
-
Bologna F.C.
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Empoli
۰
۱
Cagliari
inprogress
۱۷:۳۰
Frosinone
۲
۱
Lecce
inprogress
۱۷:۳۰
Hellas Verona
۱
۰
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
-
-
Farense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Braga
۳
۰
Estrela Amadora
Finished
۰۰:۰۰
Casa Pia Atletico
۰
۰
Gil Vicente
inprogress
۱۹:۰۰
Portimonense
۰
۰
Futebol Clube Vizela
inprogress
۱۹:۰۰
  France Ligue 1
Stade Brestois 29
۱
۰
Le Havre AC
inprogress
۱۷:۳۰
Stade Rennes FC
-
-
FC Lorient
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۵
Olympique Lyonnais
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Nantes
۰
۲
FC Metz
inprogress
۱۷:۳۰
FC Toulouse
۲
۱
OGC Nice
Finished
۱۵:۳۰
Montpellier HSC
۱
۱
Racing Club Strasbourg
inprogress
۱۷:۳۰
  Turkey Super Lig
Besiktas JK
-
-
Galatasaray SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۱
۰
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Pendikspor
۰
۲
Konyaspor
Finished
۱۴:۰۰
  Belgium First Division A
RSC Anderlecht
-
-
Eupen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Royal Antwerp FC
۰
۰
K. Sint-Truidense
inprogress
۱۸:۳۰
Racing Genk
۰
۳
Club Brugge KV
Finished
۱۶:۰۰
KV Kortrijk
-
-
RWD Molenbeek
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Netherlands Eredivisie
PSV Eindhoven
۲
۲
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
AFC Ajax
۲
۰
FC Utrecht
Finished
۱۴:۴۵
SC Heerenveen
۲
۰
FC Zwolle
Finished
۱۷:۰۰
Heracles Almelo
-
-
Almere City
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fortuna Sittard
-
-
Excelsior Rotterdam
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  United States MLS
Inter Miami CF
۵
۰
Orlando City SC
Finished
۰۱:۰۰
Seattle Sounders
۰
۰
Austin FC
Finished
۰۷:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۷:۰۰
Real Salt Lake
۳
۰
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۳۰
Vancouver Whitecaps
۱
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۵:۰۰
Houston Dynamo
۱
۲
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
Saint Louis City SC
۲
۰
New York City FC
Finished
۰۵:۰۰
Portland Timbers
۲
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۷:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
Nashville SC
Finished
۰۶:۰۰
FC Dallas
۱
۲
Montreal Impact
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J League
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۰:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFC Neftchi Baku
۰
۰
FK Qarabag
inprogress
۱۸:۳۰
FK Gabala
۲
۳
Sabayil FK
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Shakhtar Donetsk
-
-
Kryvbas Krivyi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Obolon Kiev
۰
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۴:۳۰
PFK Oleksandria
۰
۰
Zorya Luhansk
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Super League
Lamia 1964
-
-
FC PAOK Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
-
-
Volos NFC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Aris Thessaloniki
-
-
AEK Athens
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
OFI FC
-
-
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Panserraikos
-
-
Asteras Tripolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Pas Giannina
-
-
PAE APS Atromitos Athens
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Croatia HNL
HNK Rijeka
۰
۰
NK Varazdin
inprogress
۱۷:۳۰
NK Osijek
-
-
GNK Dinamo Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC CSKA Sofia
۳
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۶:۰۰
PFC Ludogorets Razgrad
۰
۰
FC CSKA 1948
inprogress
۱۸:۳۰
  Denmark Superliga
Brondby I.F.
۰
۰
Vejle Boldklub
inprogress
۱۸:۳۰
Viborg FF
۳
۰
Randers FC
Finished
۱۶:۳۰
Lyngby BK
۲
۴
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
-
-
Austria Klagenfurt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Sturm Graz
-
-
Wolfsberger Athletik Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien
-
-
SC Austria Lustenau
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Rheindorf Altach
-
-
LASK Linz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
-
-
FK Austria Wien
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Toluca FC
۲
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۲:۳۰
Cruz Azul
۳
۰
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۵
Club America
Finished
۰۶:۴۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۰
۲
FC Van Charencavan
Finished
۱۴:۳۰
FC Ararat Yerevan
۱
۰
BKMA Yerevan
inprogress
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Daegu FC
۰
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
APOEL Nicosia FC
۱
۰
Pafos FC
inprogress
۱۸:۳۰
AE Zakakiou
-
-
Ethnikos Achnas FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
-
-
SK Slavia Praha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۳۰
FC Trinity Zlín
۰
۱
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Atletico Tucuman
۰
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
CA Independiente
۲
۱
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۴۵
Talleres de Cordoba
۲
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
  Australia A-League Women
Newcastle Jets (W)
۱
۱
Perth Glory (W)
Finished
۰۸:۳۰
Central Coast Mariners (W)
۲
۰
Adelaide United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne Victory (W)
۵
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Busan I. Park
۰
۳
Seoul E-Land FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۱
Chungnam Asan
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Goiano 1
Goiania
۰
۰
Goias EC
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong FC
۱
۳
Kitchee
Finished
۱۲:۰۰
Lee Man Warriors FC
۴
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
Sham Shui Po FC
۳
۱
Hong Kong Rangers
Finished
۱۰:۳۰
  Australia A-League
Brisbane Roar FC
۳
۲
Melbourne Victory
Finished
۰۹:۳۰
Wellington Phoenix FC
۳
۲
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
  Switzerland Super League
FC Zurich
۱
۰
BSC Young Boys Bern
inprogress
۱۹:۰۰
FC Luzern
۰
۱
FC Lugano
Finished
۱۶:۴۵
FC Winterthur
۰
۰
Yverdon-Sports
inprogress
۱۹:۰۰
  Mexico Liga TDP
Progreso FC
۰
۰
ISG Sport FC
Finished
۰۱:۳۰
Gallos Nuevo Leon
۲
۲
San Isidro Laguna FC
Finished
۰۲:۳۰
CD Queretaro 3D
۰
۰
San Miguel Internacional FC
Finished
۰۰:۳۰
Tigres de Alica FC
۲
۱
Moncaro FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Ceproffa
۲
۲
Cimarrones de Sonora FC III
Finished
۰۴:۰۰
Oceania FC
-
-
Deportivo Halcones de Rayon
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Cilesi FC
۰
۴
Deportivo Independiente Mexiquense
Finished
۰۱:۳۰
SK Sport Street Soccer
-
-
Pachuca III
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Deportivo Coatepeque FC
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۱
CSD Municipal
Finished
۰۰:۳۰
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۵:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
-
-
Hapoel Hadera
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women
Canada (W)
۱
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil (W)
۵
۱
Argentina (W)
Finished
۰۶:۴۵
  Peru Liga 1 - Apertura
Comerciantes Unidos
۰
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۱۵
Universidad Cesar Vallejo
۲
۲
Cusco FC
Finished
۰۳:۳۰
Los Chankas CYC
-
-
Sport Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۰:۳۰
AD Municipal Grecia
۱
۲
AD Municipal Liberia
Finished
۰۰:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Angostura FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۱۵
Club Deportivo Internacional de Barinas
۱
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۴:۰۰
Caracas FC
-
-
Deportivo Tachira FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Sion Sitten
۳
۰
AC Bellinzona
Finished
۱۶:۴۵
FC Vaduz
۳
۲
FC Schaffhausen
Finished
۱۶:۴۵
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Tritones Vallarta MFC
۲
۳
Colima
Finished
۰۱:۳۰
U.A. de Zacatecas
۰
۱
Club Calor
Finished
۰۲:۳۰
Mineros de Fresnillo
۳
۱
Correcaminos II
Finished
۰۲:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Chihuahua FC
Cancelled
۰۶:۳۰
  Colombia Primera B
Deportes Quindio
۱
۱
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۰
Internacional Fc De Palmira
۳
۰
Bogota FC
Finished
۰۰:۰۰
  India Indian Super League
Chennaiyin FC
۱
۰
Odisha FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Hungary NB I
Ferencvarosi TC
۰
۰
Kecskemeti TE
inprogress
۱۹:۰۰
MTK Budapest
۰
۲
Paksi FC
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B
۵
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۳:۰۰
FK Samorin
۲
۲
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۴
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۶:۳۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
۱
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
Leicester (W)
-
-
Chelsea (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
West Ham United (W)
۰
۱
Manchester United (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Aston Villa (W)
۱
۳
Liverpool (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Bristol City (W)
۲
۴
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
SC Paderborn 07
۰
۰
1.FC Magdeburg
Finished
۱۶:۰۰
SV Elversberg
۰
۳
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۰۰
Hamburger SV
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۰۰
  Colombia Primera A
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۵۰
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۲
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Pereira
۲
۰
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۰
۰
Yupanqui
Finished
۰۱:۳۰
Club Mercedes
۲
۲
Real Pilar
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J2 League
Iwaki SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۷:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۷:۳۰
Tochigi SC
۱
۳
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۰
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Central & Western
۱
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon City
۵
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۲
۱
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۲
۱
Hoi King
Finished
۱۳:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya
۲
۱
PSS Sleman
Finished
۱۱:۳۰
PSIS Semarang
۲
۱
Persik Kediri
Finished
۱۵:۳۰
RANS Nusantara
۰
۴
Persib Bandung
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Halcones de Zapopan
۱
۰
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Lobos ULMX
۰
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۳:۳۰
Sporting Canamy
۰
۵
Irapuato FC
Finished
۰۲:۳۰
Reboceros de La Piedad
۴
۱
Deportiva Venados
Finished
۰۴:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۴
۱
Montaneses FC
Finished
۰۵:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Curacao U20
۰
۱
Guatemala U20
Finished
۰۴:۳۰
Aruba U20
۱
۱
Barbados U20
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Moreton City Excelsior FC 2
۲
۴
St. George Willawong FC
Finished
۱۱:۰۰
Capalaba
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۰:۴۵
  Romania Liga I
Universitatea Cluj
۱
۰
FC Botosani
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 1
Malmo FF
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۵:۳۰
Osters IF
۵
۰
Lulea IFK
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۳
۳
NK Aluminij U19
Finished
۱۳:۳۰
Celje U19
۱
۱
Ns Mura U19
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam U19 Championship
Nghe An U19
۱
۱
Ha Noi U19
Finished
۱۱:۳۰
Viettel U19
۱
۰
Hoang Anh Gia Lai U19
Finished
۱۴:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Jorge Wilstermann
۱
۲
Bolivar
Finished
۰۱:۰۰
Guabira Santa Cruz
۳
۱
Always Ready
Finished
۰۳:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwai Tsing
۰
۲
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۰
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۱۱:۰۰
Wing Go FC
۱
۰
Chelsea SS HK
Finished
۰۹:۰۰
Wanchai SF
۲
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۱
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۲
۰
Mutual FC
Finished
۱۱:۰۰
Kwong Wah
۲
۳
Yau Tsim Mong
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۲
۰
Sparta Asia
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
۰
۲
Pine Hills
Finished
۱۰:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
New Fair Kui Tan
۰
۲
Sai Kung Friends FC
Finished
۰۹:۰۰
KCDRSC
۲
۲
Tsun Tat Kwok Keung
Finished
۱۱:۰۰
Islands FC
۰
۱
Supreme FC
Finished
۱۱:۰۰
Sui Tung
۲
۱
Double Flower FA
Finished
۱۳:۰۰
Konter
۰
۲
Tsun Tat
Finished
۰۹:۰۰
FK Orion Mirniy
۴
۲
Ornament
Finished
۱۵:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۴
۲
Ornament
inprogress
۱۵:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Portuguesa Desportos
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Inter de Limeira
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۲:۳۰
Sao Bernardo FC
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Primera Division
O'Higgins
۲
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۰:۳۰
Palestino Santiago
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۰:۳۰
Nublense
۱
۲
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۰۰
Union Espanola
۱
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۳:۰۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
۴
۳
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Concepcion
۱
۱
Provincial Osorno
Finished
۰۱:۳۰
Deportes Linares
۱
۱
Deportes Rengo
Finished
۰۰:۳۰
CD Puerto Montt
۱
۰
Provincial Ovalle
Finished
۰۰:۳۰
Trasandino Los Andes
۰
۴
Melipilla
Finished
۰۱:۳۰
  Mongolia Premier League
Khoromkhon Klub
۷
۱
Bavarians FC
Finished
۱۱:۴۵
Tuv Buganuud
۳
۲
Deren
Finished
۱۴:۴۵
  World Friendly Club Matches
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۱
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Zlin B
۳
۲
FC Slovacko
Finished
۱۳:۰۰
Follo Fotball Ski
۲
۱
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Fremad Amager
۱
۱
Nykobing FC
Finished
۱۶:۳۰
ASK Klagenfurt
۰
۳
ASK Klagenfurt II
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Wuppertaler SV U19
۰
۵
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Monchengladbach U19
۰
۱
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۳:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۲
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig U19
۲
۳
CZ Jena U19
Finished
۱۴:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۲
Bayern Munich U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۴
۱
Paderborn U19
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۳
FC Koln U19
Finished
۱۵:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۲
۲
SV Meppen U19
Finished
۱۳:۳۰
Hansa Rostock U19
۳
۳
Werder Bremen U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Schalke 04 U19
۱
۱
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
Nurnberg U19
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 U19
۲
۰
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC U19
۴
۰
FC Kaiserslautern U19
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۲
۲
SV Sandhausen U19
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۰
SC Verl U19
Finished
۱۵:۳۰
  Asia Afc Asian Cup U20 Women
South Korea U20 (W)
۱
۲
Australia U20 (W)
Finished
۱۱:۳۰
Uzbekistan U20 (W)
۰
۲
Chinese Taipei U20 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Aurora FC
۲
۱
Heredia
Finished
۰۰:۳۰
Sacachispas Chiquimula
۴
۱
Fraijanes FC
Finished
۰۰:۳۰
Cuilapa FC
-
-
Mictlán
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
۲
۳
Deportes Limache
Finished
۰۰:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۰
۱
San Marcos de Arica
inprogress
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۰
۲
2 de Mayo
Finished
۰۰:۳۰
Olimpia Asuncion
۱
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۰۰
  Panama LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Deportivo Universitario
Finished
۰۰:۳۰
CD Plaza Amador
۱
۲
Herrera FC
Finished
۰۲:۴۵
Veraguas FC
۳
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J3 League
Yokohama S.C.C
۰
۲
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۱
۱
Nagano Parceiro
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
  Croatia U19 League
HNK Hajduk Split U19
۲
۰
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۲
۰
Kustosija U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Sibenik U19
۳
۰
HNK Cibalia U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dugopolje U19
۲
۲
HNK Gorica U19
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 1. Lig
Giresunspor
۰
۱
Adanaspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Goztepe AS Izmir
۲
۰
Boluspor
Finished
۱۶:۳۰
Corum Belediyespor
-
-
Bandirmaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Thailand Thai League 2
Lampang FC
۲
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۰۰
Krabi FC
۱
۱
Chiangmai United FC
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Si United
۳
۱
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Rayong FC
۱
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
۲
۱
Real Valladolid
Finished
۱۶:۳۰
Tenerife
۰
۰
CD Mirandes
inprogress
۱۸:۴۵
Real Zaragoza
-
-
SD Amorebieta
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Leganes
-
-
Eibar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Romania Liga 2
CSC 1599 Selimbar
۱
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۳۰
  France Division 1 Women
Dijon FC (W)
-
-
Olympique Lyonnais (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Jalil
-
-
Al Wehdat
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Al-Faisaly Amman
۱
۰
Al-Ramtha
inprogress
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Jabalain
۰
۳
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۳۰
Al Faisaly Harmah
۵
۲
Al-Bukayriyah FC
Finished
۱۶:۳۰
Al Adalah
۱
۰
Al-Safa FC
inprogress
۱۸:۵۰
  Italy Campionato Primavera
Lecce U19
۱
۰
Torino U19
Finished
۱۳:۳۰
Genoa U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
GD Saocarlense
۲
۰
Independente FC Limeira
Finished
۰۱:۳۰
Barretos SP
۳
۱
AA Francana
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Western Sydney Wanderers NPL
۲
۳
Rockdale Ilinden FC
Finished
۰۷:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۱
St George City FA
Finished
۰۷:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۴
۰
Manly United FC
Finished
۰۹:۰۰
Central Coast Mariners NPL
۵
۳
Hills United FC
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Liga de Expansion MX
Cancun FC
۲
۲
Club Atletico La Paz
Finished
۰۲:۳۵
  Brazil Matogrossense
Mixto EC
۲
۳
CEO Varzeagrandense
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Tocantinense
Uniao Carmolandense
۰
۰
Tocantinopolis EC
Finished
۰۱:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
CS Uruguay de Coronado
۰
۰
Consultants Desamparados
Finished
۰۰:۳۰
Marineros de Puntarenas
۱
۱
Quepos Cambute
Finished
۰۵:۰۰
  Malta Premier League
Marsaxlokk
۱
۲
Mosta FC
Finished
۱۳:۳۰
Gzira United FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۶:۳۰
Floriana FC
۰
۰
Gudja United
inprogress
۱۸:۴۵
  United Arab Emirates Division 1
Al Rams
۰
۰
Gulf United FC
Finished
۱۶:۵۵
Masfout Club
۲
۲
AL Dhafra
Finished
۱۶:۵۵
Dibba AL Fujairah
۱
۰
Al Urooba
inprogress
۱۶:۵۵
Fujairah FC
۱
۱
Gulf Heroes FC
Finished
۱۶:۵۵
Masafi
۴
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۵۵
  China Super League
Zhejiang Professional FC
۱
۰
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۰۵
Meizhou Hakka
۰
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۰
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۳:۳۰
Hamburger SV (W)
۲
۲
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen (W)
۰
۱
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۳:۳۰
SC Sand (W)
۲
۰
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۶:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۱
Weinberg (W)
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Diski Challenge
TS Galaxy FC (Reserves)
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Supersport United Reserves
۲
۰
Cape Town Spurs Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Stellenbosch FC Reserves
۳
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Sul-Matogrossense, Group B
Novoperario FC
۰
۰
Dourados AC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۲
۱
St Albans Saints U23
Finished
۱۰:۳۰
Dandenong City U23
۳
۳
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۶:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۳
۰
UNAN Managua
Finished
۰۳:۳۰
Matagalpa FC
۱
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Champions FC Academy
۱
۲
Panama City FC
Finished
۰۰:۰۰
Union Cocle
۲
۰
Los Santos
Finished
۰۰:۰۰
Ciex Sports Academy
۲
۰
San Martin FC
Finished
۰۴:۳۰
Mario Mendez FC
۱
۲
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Oeste Itapolis
۰
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۳۰
Comercial SP
۰
۴
EC XV de Novembro (Piracicaba)
inprogress
۱۷:۴۰
  Australia NPL New South Wales Women
Apia Leichhardt Tigers (W)
۰
۱
Manly United FC (W)
Finished
۰۶:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۱
۳
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۵
۰
Sydney University FC (W)
Finished
۰۹:۴۰
Illawarra Stingrays (W)
۲
۳
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Austria Landesliga
SK Slovan Hac
۴
۱
SV Donau
Finished
۱۳:۰۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۱
۱
Helfort 15
Finished
۱۳:۰۰
Union Perg
۰
۱
Vortuna Bad Leonfelden
inprogress
۱۷:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Riffa
-
-
Al Hidd
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
East Riffa
-
-
Busaiteen Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Al Shabab Manana
-
-
Al-Najma Manama
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Scotland Premier League Women
Hibernian (W)
-
-
Rangers (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Celtic FC (W)
۴
۱
Partick Thistle (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Glasgow City (W)
۸
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spartans FC (W)
۱
۴
Motherwell (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie B
Feralpisalo
۰
۱
Sampdoria
inprogress
۱۸:۴۵
Cittadella
۰
۰
Pisa
inprogress
۱۸:۴۵
Calcio Como
۰
۰
SSC Venezia
inprogress
۱۸:۴۵
Bari
۰
۰
Spezia
inprogress
۱۸:۴۵
Modena
-
-
Cremonese
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ascoli
۰
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۱۸:۴۵
Cosenza
۰
۰
Catanzaro
inprogress
۱۸:۴۵
  Italy Coppa Italia Women
AC Milan (W)
۰
۲
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fiorentina (W)
۱
۰
Juventus FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Slavia TU Kosice
۲
۰
Partizan Bardejov
Finished
۱۳:۳۰
FTC Filakovo
۰
۰
MSK Namestovo
Finished
۱۷:۰۰
Banik Kalinovo
۳
۳
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۷:۰۰
MSK Spisske Podhradie
۳
۲
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۷:۰۰
FK Svidnik
۰
۲
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey Super Lig Women
1207 Antalyaspor (W)
۰
۱۰
Fomget GSK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Amed Sportif Faaliyetler (W)
Finished
۱۲:۳۰
Beylerbeyi SK (W)
۱
۱
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۸
۰
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۱
۰
Fenerbahce (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alg Spor (W)
۱
۲
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Galatasaray (W)
۰
۰
Trabzonspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Adanaspor FK U19
۲
۱
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yangpyeong FC
۰
۲
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۰
۱
Chuncheon FC
Finished
۰۸:۳۰
Gimhae City
۲
۱
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
  Japan WE League Women
Urawa Red Diamonds (W)
۱
۱
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۶:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۰
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۲
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۲
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Mazatlan FC (W)
۰
۴
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۴:۳۵
  Guatemala Segunda Division
AFF Guatemala
۲
۰
Chimaltenango FC
Finished
۰۴:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Montevideo Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
Liverpool FC Montevideo
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Boston River
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۱
Manly United FC U20
Finished
۰۲:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۲
۲
St George City FA U20
Finished
۰۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Racing Santander U19
۱
۱
Atletico Perines U19
Finished
۱۵:۱۵
Celta de Vigo U19
۴
۰
Arosa U19
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo FC U19
۰
۱
Bansander U19
Finished
۱۴:۳۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
۰
۰
Katsina United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۲
Enugu Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۱
Sunshine Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
Plateau United
۰
۰
Bendel Insurance
inprogress
۱۸:۳۰
  India I-League
Gokulam FC
۲
۳
Mohammedan SC
Finished
۱۷:۰۰
Delhi FC
۲
۳
Namdhari
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Premier League
Cape Town Spurs
۲
۰
TS Galaxy
Finished
۱۷:۰۰
  France Division 2 Women
Le Mans (W)
۰
۰
Metz (W)
Finished
۱۷:۰۰
RC Lens (W)
۱
۱
Strasbourg (W)
Finished
۱۷:۰۰
Nantes (W)
۱
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League
Ho Chi Minh
۱
۰
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
Cong Anh Ha Noi
۱
۱
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۰
۱
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۱
Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
۴
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۰۰
Greifswalder FC
۲
۲
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
۰
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۴:۰۰
Parnu JK Vaprus
۰
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۱
۳
Santutxu U19
Finished
۱۴:۴۵
AD San Juan U19
۳
۱
Logrono U19
Finished
۱۴:۳۰
UD Logrones U19
۱
۰
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
UDC Txantrea U19
۱
۳
Deportivo Alaves U19
Finished
۱۴:۳۰
Leioa U19
۲
۰
Gazte Berriak U19
Finished
۱۵:۰۰
  Cambodia Premier League
Boeung Ket FC
۲
۱
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۰
Naga World FC
Finished
۱۴:۳۰
Visakha FC
۱
۳
Phnom Penh Crown
Finished
۱۴:۳۰
  Hungary NB III
Vasas SC II
۰
۱
Szolnok MAV FC
Finished
۱۳:۳۰
Kelen SC
۲
۳
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۶:۳۰
Cegled VSE
۰
۴
Szeged-Csanad Grosics II
Finished
۱۶:۳۰
FC Ujpest II
۰
۲
Debrecen EAC
Finished
۱۳:۳۰
Kecskemeti II
۰
۱
BKV Elore
Finished
۱۴:۳۰
Karcagi SE
۲
۱
Diosgyori VTK II
Finished
۱۶:۳۰
PTE PEAC
۲
۰
Erdi VSE
Finished
۱۶:۳۰
Penzugyor
۰
۲
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۶:۳۰
Veszprem FC
۳
۲
Gyori ETO FC II
Finished
۱۶:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۰
Putnok VSE
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Dukla Prague B
۱
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Bohemians 1905 B
۳
۱
TJ Prestice
Finished
۱۲:۴۵
Taborsko B
۱
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۳
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
  Romania Liga IV
AS Vointa Varbilau
۰
۱
AFC Brebu
Finished
۱۲:۳۰
CSC Avantul Maneciu
۰
۰
CS Manesti 2013
Finished
۱۲:۳۰
  Portugal Liga Segunda
UD Oliveirense
۰
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۴:۳۰
SCU Torreense
۰
۱
FC Porto B
Finished
۱۶:۱۵
FC Penafiel
۰
۰
AVS Futebol SAD
inprogress
۱۷:۳۰
Leixoes
۰
۰
CD Tondela
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Amapaense
Ypiranga AP
۰
۱
Trem AP
Finished
۰۱:۳۰
Macapa
۱
۲
Independente EC AP
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
AZ Alkmaar (W)
۰
۰
FC Utrecht (W)
Finished
۱۷:۰۰
FC Twente 1965 (W)
۰
۳
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Polvorin FC
۰
۰
Bergantinos CF
Finished
۱۶:۰۰
Gran Pena FC
۰
۰
Alondras CF
inprogress
۱۹:۰۰
Viveiro CF
۱
۲
Atletico Arteixo
Finished
۱۴:۳۰
UD Paiosaco
-
-
Betanzos
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UD Barbadas
-
-
Pontevedra B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Alsterbruder
۰
۰
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۶:۳۰
Concordia Hamburg
۴
۰
Duneberger SV
Finished
۱۳:۳۰
Niendorfer TSV
۲
۲
SV Rugenbergen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۱
۱
SV Halstenbek-Rellingen
inprogress
۱۷:۳۰
Union Tornesch
۲
۱
FC Suderelbe
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League
AFC Leopards
۲
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۶:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۰
۰
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
Shabana FC
۰
۲
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Premier League
FK Dinamo Moscow
۲
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۷:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
-
-
PFK Sochi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Vilassar de Mar
-
-
Vilafranca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UE Olot
۰
۰
UE Castelldefels
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Girona FC B
۱
۱
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
AE Prat
۰
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
FC L'escala
۳
۱
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۴
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۵:۰۰
Cfj Mollerussa
۲
۵
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۳۰
Reus FC Reddis
-
-
Fundacio Esportiva Grama
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UE Tona
۰
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۱۵
  England Premier League 2
FC Liverpool U21
۰
۱
Aston Villa U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Ibiza Islas Pitiusas
۱
۰
UD Arenal
inprogress
۱۸:۳۰
CF Soller
۰
۰
Santanyi
inprogress
۱۹:۰۰
CF Platges de Calvia
-
-
SD Portmany
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Luxembourg National Division
UN 97 Kaerjeng
۱
۱
F91 Dudelange
inprogress
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۰
۰
FC Differdange 03
inprogress
۱۸:۳۰
Wiltz
۲
۲
FC Swift Hesperange
inprogress
۱۸:۳۰
Niedercorn Progres
۱
۰
Union Titus Petange
inprogress
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۱
۱
FC Schifflange 95
inprogress
۱۸:۳۰
UNA Strassen
۰
۰
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۸:۳۰
Mondercange
۰
۰
AS Jeunesse Esch
inprogress
۱۸:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۰
FC Marisca Mersch
inprogress
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
-
-
Dodoma
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۱
۰
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
  Morocco Botola Pro
Raja Casablanca
-
-
Olympique de Safi
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Jeunesse Sportive Soualem
۰
۰
Maghrib Association Tetouan
inprogress
۱۸:۳۰
  Greece U19 Super League
Olympiacos FC U19
۴
۱
Volos NPS U19
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland League Cup, Group 1
Breidablik Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Coria CF
۰
۰
Sevilla FC C
Finished
۱۴:۳۰
Conil CF
۰
۰
AD Ceuta FC B
Finished
۱۴:۰۰
CD Pozoblanco
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
La Palma CF
۲
۲
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
Bollullos CF
۱
۲
CD Gerena
Finished
۱۴:۳۰
CD Utrera
۰
۱
Xerez CD
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
-
-
CD Ciudad de Lucena
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
PAE Ionikos Nikaias
۰
۰
AO Giouchtas
Finished
۱۵:۳۰
Kallithea
۱
۱
Diagoras Rodos
Finished
۱۵:۳۰
Panachaiki
۱
۱
Kalamata
Finished
۱۵:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
۲
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۵:۳۰
Tilikratis
۲
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۵:۳۰
PAE Egaleo
۱
۰
Ilioupoli
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۲
۱
Prachuap FC
Finished
۱۴:۰۰
Buriram United FC
۳
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Uthai Thani FC
۱
۱
Chonburi FC
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
GD Peniche
۱
۴
SC Lusitania
Finished
۱۵:۰۰
Santarem
۱
۱
Fontinhas
inprogress
۱۸:۳۰
Castelo Branco
۰
۰
Clube Uniao de Coimbra 1919
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Marinhense
۱
۰
Rabo Peixe
inprogress
۱۸:۳۰
CD Gouveia
۱
۱
GD Vitoria de Sernache
inprogress
۱۸:۳۰
Mortagua FC
۱
۰
Uniao de Tomar
inprogress
۱۸:۳۰
FC Alverca B
۰
۰
Sertanense FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Brasiliense
SE Gama
۱
۱
Ceilandia EC
Finished
۰۲:۰۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Raca Bratislava
۲
۳
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۳:۰۰
  Austria 2. Liga
SV Horn
۱
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۳:۰۰
  Fiji Premier League
Suva
۱
۱
Labasa
Finished
۰۴:۳۰
Navua FC
۱
۲
Nadi
Finished
۰۶:۳۰
Tailevu Naitasiri
۱
۵
Rewa FC
Finished
۰۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Cadiz U19
۳
۰
Sporting Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
Seneca U19
۰
۰
UCD Canada Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
CF Alhendin Balompie U19
۲
۱
Marbella FC U19
Finished
۱۵:۱۰
Sevilla FC U19
۵
۰
UD Melilla U19
Finished
۱۵:۳۰
Almeria U19
۱
۰
San Felix U19
inprogress
۱۸:۳۰
CD 26 de Febrero U19
۱
۰
Granada CF U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Arucas CF
۲
۱
UD Gran Tarajal
Finished
۱۴:۳۰
Las Palmas B
۳
۰
Club Atletico Victoria
Finished
۱۵:۳۰
Lanzarote
۱
۲
Tenerife B
Finished
۱۵:۳۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۱
CD Herbania
Finished
۱۵:۳۰
Marino
۱
۱
Union Sur Yaiza
Finished
۱۶:۰۰
UD Villa de Santa Brigida
-
-
UD Ibarra
Finished
۱۶:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Clube de Albergaria (W)
۰
۶
SL Benfica (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting (W)
۱
۱
Braga (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
U.D. Melilla
۰
۱
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrid B
۱
۰
CD Alcoyano
inprogress
۱۸:۳۰
Castellon
-
-
San Fernando Club Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Merida
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
Malaga CF
۱
۰
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۴:۳۰
Linares Deportivo
۰
۱
Sanluqueno
inprogress
۱۸:۳۰
Real Murcia
-
-
Recreativo de Huelva
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Antequera CF
-
-
Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۱
۱
Albacete B
Finished
۱۴:۳۰
CD Cazalegas
۱
۰
AD San Clemente
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Berlin Liga
Berliner SC
۴
۱
Croatia Berlin
Finished
۱۵:۰۰
Berlin Hilaspor
۴
۲
SV Empor
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
۲
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۷:۰۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۱
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۶:۳۰
Akron Tolyatti
۰
۲
Rodina Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۰
Alania Vladikavkaz
inprogress
۱۸:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
Baronie
۰
۳
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۶:۳۰
Blauw Geel 38
۲
۱
SV Meerssen 1918
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۲
۲
TSG Balingen
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۰
۰
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Haidari FC
۲
۲
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۱
۳
Agios Nikolaos
Finished
۱۶:۳۰
Panionios NFC
۵
۰
Atsalenios FC
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Zonianon
-
-
Ilisiakos
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Lucchese Libertas
۲
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Sestri Levante
۰
۰
SPAL 1907 Ferrara
inprogress
۱۸:۴۵
  Italy Serie C, Group C
Catania Calcio
۱
۱
Monterosi Tuscia
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Francavilla
۱
۰
Latina Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Taranto Sport
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
AZ Picerno ASD
-
-
AC Monopoli
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Audace Cerignola
-
-
Avellino
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Bunna
۳
۰
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۰
Luparense
Finished
۱۷:۰۰
US Adriese
۱
۱
U.C. Montecchio Maggiore
inprogress
۱۷:۰۰
Portogruaro
۶
۱
Breno
Finished
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۴
۰
APC Chions
Finished
۱۷:۰۰
Este
۱
۰
Cjarlins Muzane
Finished
۱۷:۰۰
Mori Santo Stefano
۲
۴
Montebelluna
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bolzano
۰
۰
SSD Treviso FBC 1993
inprogress
۱۸:۰۰
Bassano Virtus 55 ST
۱
۰
Asd Atletico Castegnato
inprogress
۱۷:۰۰
Mestre
۱
۱
Clodiense
Finished
۱۷:۰۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Flamurtari Vlore
۰
۱
KS Burreli
Finished
۱۶:۰۰
FK Vora
۳
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۰۰
Apolonia Fier
-
-
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۶:۰۰
KS Korabi
-
-
KS Lushnja
Finished
۱۶:۰۰
KS Bylis Ballsh
-
-
Tomori Berat
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
GS Arconatese 1926
۱
۲
USD Castellanzese
Finished
۱۷:۰۰
Usd Casatese
۰
۱
Virtus Bergamo
inprogress
۱۷:۰۰
Calvina
۲
۲
Brusaporto
Finished
۱۷:۰۰
AC Legnano
۱
۲
FC Clivense
Finished
۱۷:۰۰
Pro Palazzolo
۰
۰
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Tritium
۰
۳
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
Folgore Caratese
۲
۲
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۷:۰۰
Club Milano
۳
۰
Ponte San Pietro
inprogress
۱۷:۰۰
Crema 1908
۱
۰
Caldiero Terme
Finished
۱۷:۰۰
USD Caravaggio
۰
۲
Varesina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
U.L.M. Wolfsburg
۱
۰
STK Eilvese
inprogress
۱۷:۳۰
Arminia Hannover
۰
۰
Rotenburger
inprogress
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۰
۱
SSV Vorsfelde
inprogress
۱۷:۳۰
Eintracht Celle
۲
۳
VfV Borussia 06 Hildesheim
inprogress
۱۷:۳۰
  South Africa 1st Division
Platinum City Rovers
۰
۰
University of Pretoria Students
Finished
۱۷:۰۰
Magesi FC
۲
۰
Baroka FC
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD Siracusa Calcio 1924
۲
۰
Portici 1906
Finished
۱۷:۰۰
Igea Virtus Barcellona
۰
۰
ASD Trapani Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
۳
۰
USD Ragusa
Finished
۱۷:۰۰
Locri 1909
۰
۳
Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۰
۰
ASD Castrovillari Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
ASD San Luca
۰
۰
Licata
inprogress
۱۷:۰۰
AS Acireale
۱
۰
Citta di Sant Agata
inprogress
۱۷:۳۰
Canicattì
۱
۱
Akragas
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Ravenna Calcio
۱
۱
ASD Victor San Marino
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۳
۱
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
۱
۰
Sangiuliano City Nova
inprogress
۱۷:۳۰
Aglianese
۰
۰
Lentigione Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
SCD Progresso
۱
۱
AC Pistoiese
Finished
۱۷:۰۰
Asd Calcio Certaldo
۰
۰
Borgo San Donnino
Finished
۱۷:۰۰
Sammaurese
۰
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۱
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۰
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
US Angri Calcio 1927 ASD
۰
۱
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۱
۲
FBC Gravina
Finished
۱۷:۰۰
FC Matera Calcio
۲
۱
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Santa Maria Cilento
۰
۲
Rotonda Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Paganese
۱
۱
Gelbison Cilento SSD
inprogress
۱۷:۰۰
Team Altamura
۰
۰
Casarano
inprogress
۱۷:۳۰
Citta di Fasano
۰
۲
USD Palmese 1914
inprogress
۱۷:۳۰
Citta di Gallipoli
۱
۰
USD Bitonto Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
Barletta 1922
۰
۰
Manfredonia Calcio 1932
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Dravinja
۳
۱
NK Emmi Bistrica
inprogress
۱۷:۳۰
PSC Tolmin
۱
۲
ND Beltinci
inprogress
۱۷:۳۰
NK Nafta Lendava
۱
۳
ND Gorica
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia Prva liga
FC Koper
۱
۲
NK Rogaska
inprogress
۱۷:۳۰
Radomlje
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۰
۰
Starogard Gdanski
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Union Nettetal
۲
۲
Ratinger Spvg
inprogress
۱۸:۰۰
TSV Meerbusch
۰
۱
Schwarz Weiss Essen
inprogress
۱۷:۳۰
Sonsbeck
۱
۱
Mulheimer FC 97
inprogress
۱۷:۳۰
DJK Adler Union Frintrop
۲
۳
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۷:۳۰
VfB 03 Hilden
۰
۴
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۸:۰۰
SC St Tonis 11/20
-
-
SF Hamborn 07
inprogress
۱۸:۰۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
۰
۰
Accra Lions
inprogress
۱۸:۳۰
Samartex
۰
۰
Nations FC
Cancelled
۱۸:۳۰
  Andorra Primera Divisio
CF Atletic America
۰
۱
UE Santa Coloma
inprogress
۱۸:۳۰
CF Esperanca D'Andorra
۱
۳
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۳:۳۰
CE Carroi
۰
۰
FC Pas de La Casa
Finished
۱۶:۰۰
Penya Encarnada d'Andorra
-
-
FC Ordino
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Real Union Club de Irun
۰
۰
FC Barcelona B
inprogress
۱۸:۳۰
Deportivo La Coruna
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sestao River Club
-
-
CE Sabadell
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany 3.Liga
FC Ingolstadt 04
۱
۳
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
۰
۰
SC Verl 1924
inprogress
۱۹:۰۰
MSV Duisburg
-
-
BV Borussia 09 Dortmund II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
AD Alcorcon U19
۰
۲
Real Madrid U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Valladolid U19
۴
۲
Fuenlabrada U19
Finished
۱۴:۱۵
  Lebanon Premier League
Shabab AL Sahel
۲
۰
Tadamon Sour
Finished
۱۵:۴۵
Al Hikma Beirut
۱
۱
Al Ahli Nabatieh
Finished
۱۵:۴۵
Tripoli SC
۰
۱
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۵:۴۵
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Karsiyaka SK
۲
۰
Silifke Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۰
۰
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Anadolu Universitesi
۲
۱
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۲
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۲
۳
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
1954 Kelkit Belediyespor
۰
۰
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۰
۱
Amasyaspor FK
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
SC Gjilani
۲
۳
FC Malisheva
Finished
۱۵:۳۰
FC Prishtina
۳
۱
KF Liria Prizren
Finished
۱۵:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Deportivo Nacional
۴
۱
SV Estrella
Finished
۰۴:۰۰
SV Dakota
۴
۰
SV River Plate
Finished
۰۲:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Abandoned
۰۷:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Moreton City Excelsior U23
۴
۰
St George Willawong FC U23
Finished
۰۸:۴۵
Capalaba U23
۰
۳
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۸:۳۰
  Czech Republic FNL
Sparta Prague B
۴
۰
Prostejov
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Cacereno
۲
۰
UD San Fernando
Finished
۱۳:۳۰
CD Badajoz
۰
۰
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
CD Numancia
۱
۰
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
UD Montijo
۲
۱
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۱
۰
CD Mensajero
Finished
۱۵:۳۰
AD Llerenense
۰
۰
San Sebastian De Los Reyes
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Talavera
-
-
Ursaria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ireland Munster Senior League
UCC
۳
۳
Bandon AFC
Finished
۱۴:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 6
UD Castellonense
۱
۰
Silla CF
Finished
۱۴:۱۵
Jove Espanol
۲
۱
CD Roda
Finished
۱۴:۳۰
CF Gandia
۰
۰
CD Acero
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Casalarreina CF
۰
۱
UD Logrones B
Finished
۱۴:۳۰
Racing Rioja
۰
۴
Varea
Finished
۱۴:۳۰
Pena Balmaiso CF
-
-
Alfaro
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۲
۳
Pontevedra
Finished
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۱
Real Valladolid B
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
-
-
Coruxo CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Marino de Luanco
-
-
CD Cayon
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Zamora
-
-
Deportivo Fabril
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SD Rayo Cantabria
۰
۰
Guijuelo
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Bandeirante EC SP
۰
۲
Atletico Votuporanguense SP
Finished
۰۱:۳۰
Itapirense
۴
۰
Matonense SP
Finished
۰۱:۳۰
Rio Preto
۱
۲
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Karabuk Idman Yurdu
۳
۰
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Talasgucu Belediyespor
۰
۴
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۰
۴
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni 52 Orduspor
۲
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۱
۱
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۴
Mardin Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kucukcekmece Sinop Spor
۰
۱
Aliaga FA
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Union Molinense CF 2020
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia B
۶
۲
Montecasillas FC
Finished
۱۲:۳۰
Racing Murcia
۰
۳
CD Cieza
Finished
۱۴:۴۵
Deportiva Minera
۱
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۴:۳۰
Ciudad de Murcia
-
-
CD Algar
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Greece Super League Women
Asteras Tripolis (W)
۰
۰
Trikala 2011 (W)
Finished
۱۴:۳۰
AO Rea (W)
۴
۰
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۴:۳۰
Volos 2004 (W)
۲
۳
Larissa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Panathinaikos (W)
۶
۰
Sirina Grevenon (W)
Finished
۱۴:۳۰
OFI (W)
۲
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Lithuania A Lyga
DFK Dainava Alytus
۰
۱
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۴:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
-
-
FK Transinvest
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۴
۰
CD Rincon
Finished
۱۴:۳۰
Real Jaen CF
۰
۰
CD Torreperogil
inprogress
۱۸:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۱
۱
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Mancha Real CF
-
-
Huetor Tajar
Finished
۱۴:۳۰
Club Polideportivo Almeria
۳
۱
Maracena
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۰
۱
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Thyella Diastavrosi Rafina
۲
۱
Hellas Syros
Finished
۱۵:۰۰
AER Afantou
۳
۱
Panegialios FC
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Premiership
Hearts Of Midlothian FC
۲
۰
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnicki Nis
۰
۳
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۵:۳۰
FK Novi Pazar
۰
۰
Mladost Lucani
Finished
۱۷:۰۰
FK Vozdovac
۰
۰
Spartak Subotica
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۱
1. FC Sonthofen
Finished
۱۵:۳۰
Turkspor Augsburg
۰
۰
Kirchheimer SC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۱
۱
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Crumlin United FC
۱
۲
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۴:۳۰
  Montenegro First League
FK Jezero Plav
۰
۲
OFK Petrovac
Finished
۱۶:۳۰
FK Rudar Plevlja
۱
۲
Mladost DG
Finished
۱۶:۳۰
FK Decic Tuzi
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۱۸:۰۰
FK Arsenal Tivat
۱
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
ASD RG Ticino
۳
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Alcione
۲
۱
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۰
Derthona FBC
Interrupted
۱۷:۰۰
US Albenga
۱
۰
Ligorna 1922
inprogress
۱۷:۰۰
Borgosesia
-
-
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۷:۰۰
AVC Vogherese 1919
۲
۲
Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
Vado
۱
۰
S.S.D. Unione Sanremo
inprogress
۱۷:۰۰
Lavagnese
۰
۰
ASD Chisola Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
Asti Calcio
۱
۰
Alba Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
  France National 3
Saran
۰
۱
US Ivry
inprogress
۱۷:۰۰
US Quevilly II
۱
۱
FC Dieppe
inprogress
۱۷:۳۰
FC Girondins Bordeaux II
۰
۱
Aviron Bayonnais
inprogress
۱۷:۳۰
  Hungary NB II
BFC Siofok
۰
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۶:۳۰
BVSC Zuglo
۱
۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۶:۳۰
Kozarmisleny SE
۲
۰
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۶:۳۰
Gyirmot
۲
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۶:۳۰
FC Ajka
-
-
Kazincbarcika BSC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tiszakecskei LC
-
-
Gyori ETO FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Csakvar TK
-
-
Szeged-Csanad Grosics
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Haladas FC
-
-
Budapest Honved FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  North Macedonia First League
FK Shkendija 79
۳
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
KF Shkupi Skopje
۰
۰
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۶:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
FK Sileks
۰
۰
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۶:۳۰
KF Rinija Gostivari
۲
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۱
۲
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
  Northern Ireland Irish Cup
Institute FC Londonderry
۱
۳
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group D
Diables Noirs
۰
۰
Sekhukhune United
Finished
۱۶:۳۰
RSB Berkane
-
-
Stade Malien de Bamako
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Malta Challenge League
Marsa FC
۰
۴
Melita FC
Finished
۱۶:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۰
۰
Msida St Joseph FC
inprogress
۱۹:۰۰
Lija Athletic
۰
۲
Attard
Finished
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۰
۰
Tarxien Rainbows FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
Grosseto
۳
۳
AS Figline
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۱
۲
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۷:۰۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
۱
۱
SC Cenaia 1969
Finished
۱۷:۰۰
San Donato Tavarnelle
۲
۰
Poggibonsi
Finished
۱۷:۰۰
Pianese
۰
۱
Ponsacco
Finished
۱۷:۰۰
Orvietana
۰
۱
Sangiovannese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Calcio
۱
۲
Livorno
Finished
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
-
-
US Gavorrano
inprogress
۱۷:۰۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
ES Hammam Sousse
۱
۱
Rades
Finished
۱۷:۰۰
CS Korba
۱
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۷:۰۰
Jendouba Sport
۲
۰
Kalaa Sport
inprogress
۱۷:۰۰
  Morocco Botola 2
Rapide Club Oued Zem
۱
۰
Union Sportive Musulmane Oujda
inprogress
۱۷:۳۰
Kawkab AC Marrakech
۲
۰
Olympique Khouribga
inprogress
۱۷:۳۰
Stade Marocain
۱
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Roma City FC
۰
۱
L'Aquila 1927
Finished
۱۷:۰۰
Vastogirardi
۱
۰
United Riccione
Finished
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۱
Real Monterotondo Scalo
inprogress
۱۷:۳۰
ASD Sora Calcio 1907
۴
۱
Matese
Finished
۱۷:۰۰
Tivoli Calcio
۰
۲
Citta DI Campobasso
Finished
۱۷:۰۰
Fossombrone
۲
۰
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
Avezzano Calcio 1919
۰
۰
Termoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Alma Juventus Fano 1906
۵
۱
Calcio Chieti
inprogress
۱۷:۰۰
Senigallia
۰
۰
ASD Atletico Ascoli
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Cynthialbalonga
۰
۰
Sassari Calcio Latte Dolce
Finished
۱۷:۰۰
SS Cavese
۱
۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Romana
۱
۱
Atletico Uri
Finished
۱۷:۰۰
SS Cassino
۰
۰
Ischia Isolaverde
Finished
۱۷:۰۰
ASD Anzio Calcio 1924
۱
۳
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Budoni Calcio
۱
۲
Virtus Flaminia
Finished
۱۷:۰۰
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۱
Nuova Florida Ardea
Finished
۱۷:۰۰
Boreale Don Orione Calcio
۰
۰
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group B
ES Rogba Tataouine
۱
۱
Etoile Olympique Sidi Bouzid
Finished
۱۷:۰۰
Rejiche
۲
۰
Club Olympique de Medenine
Finished
۱۷:۰۰
AS Djelma
۱
۲
ES Zarzis
inprogress
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi U21
inprogress
۱۷:۰۵
  England National League - Northern Premier Division Women
Nottingham Forest (W)
۰
۰
Halifax (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Stoke City (W)
۰
۳
Newcastle United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۲
West Bromwich Albion (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Wolverhampton (W)
۲
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Derby County (W)
۰
۰
Burnley (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۲
۰
TUS Dietkirchen
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Resovia Rzeszow (W)
۱
۳
Skra Czstochowa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Gondomar
۱
۱
Beira Mar
inprogress
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
۰
۱
AD Marco 09
inprogress
۱۸:۳۰
CF Oliveira Douro
۰
۰
Vitoria Guimaraes B
inprogress
۱۸:۳۰
Florgrade
۰
۰
Valadares Gaia FC
inprogress
۱۸:۳۰
SC Sao Joao Ver
۰
۰
Amarante FC
inprogress
۱۸:۳۰
ACDR Lamelas
۰
۰
Paredes
inprogress
۱۸:۳۰
Vila Mea
۰
۰
Rebordosa AC
inprogress
۱۸:۳۰
  Togo Championnat National
AC Barracuda
۰
۰
Doumbe FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
GDRC Os Sandinenses
۰
۰
AD Camacha
inprogress
۱۸:۳۰
SC Vila Real
۰
۰
Maritimo Funchal II
inprogress
۱۸:۰۰
AD Os Limianos
۱
۰
Brito SC
inprogress
۱۸:۳۰
GD Ribeirao
۰
۰
CD Portosantense
inprogress
۱۸:۳۰
Dumiense/CJPII Futebol Sad
۰
۰
CD Vilar Perdizes
inprogress
۱۸:۳۰
SC Mirandela
۰
۰
Pevidem SC
inprogress
۱۸:۳۰
Tirsense
۱
۰
CDC Montalegre
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
SV Todesfelde
۲
۱
Eckernforder SV
Finished
۱۶:۳۰
VfR Neumunster
۰
۱
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Modrica
۰
۱
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
Orijent 1919
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۵:۲۰
Vukovar 1991
۰
۰
NK Jarun Zagreb
inprogress
۱۷:۳۰
NK Solin
۲
۱
NK Dubrava Zagreb
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League Women
FC St. Gallen Staad (W)
۲
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CD Canillas
۱
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۰۰
FC Villanueva Del Pardillo
۰
۰
AD Torrejon CF
Finished
۱۵:۳۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۱
۱
AD Parla
Finished
۱۴:۰۰
CDF Tres Cantos
۱
۲
Real Madrid C
Finished
۱۴:۳۰
Las Rozas CF
۵
۰
Leganes B
Finished
۱۴:۳۰
Colonia Moscardo
۱
۳
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
Paracuellos Antamira
۱
۳
CD Mostoles
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano B
۰
۰
CF Pozuelo de Alarcon
inprogress
۱۹:۰۰
Cuc Villalba
-
-
CD Galapagar
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Ecuador Serie A
Aucas
۲
۰
Orense SC
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Cuenca
۱
۲
Emelec Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura
PFA Antioquia FC
۱
۱
ADR Jicaral
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Aguacateros CD Uruapan
۵
۱
Ciervos FC
Finished
۰۱:۳۰
Zitacuaro
۰
۰
FC Santiago
Finished
۰۱:۳۰
CD Mexiquense
۲
۳
Artesanos Metepec FC
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Nicaragua U20
۱
۲
Cuba U20
Finished
۰۴:۳۰
Belize U20
۴
۱
Anguilla U20
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۰
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۳
۲
SC Paderborn 07 II
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 2 Women
Politehnica Iasi (W)
۳
۳
FCSB (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Thailand League Cup
Phattalung FC
۰
۰
Maejo United
Finished
۱۳:۰۰
  France U19 League Women
Guingamp U19 (W)
۱
۲
Dijon U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Le Mans U19 (W)
۲
۱
Stade Brest U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Uzbekistan Super League
Olmaliq OKMK
۰
۰
Andijan
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۲
۲
Metallurg Bekobod
Finished
۱۵:۴۵
  Australia Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۴
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
La Union CF
۰
۰
Orihuela
Finished
۱۴:۰۰
Real Betis B
۲
۰
El Palo FC
Finished
۱۴:۰۰
Cadiz B
۳
۰
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
Marbella FC
۰
۰
Real Balompedica Linense
inprogress
۱۹:۰۰
CA Antoniano
-
-
FC Cartagena II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Aguilas FC
-
-
Velez CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
-
-
UCAM Murcia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Praviano
۲
۲
Real Titanico FC
Finished
۱۴:۳۰
Aviles Stadium CF
۲
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
SD Lenense
۲
۰
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
CD Lealtad
۰
۱
CD Colunga
Finished
۱۴:۱۵
UD Llanera
-
-
Barcia CF
Finished
۱۴:۳۰
Urraca CF
-
-
CD Tuilla
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
UC Ceares
۱
۰
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
UD Alzira
۲
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۲
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
Torrent CF
Finished
۱۴:۳۰
CD La Nucia
-
-
Cerdanyola del Valles FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Valencia CF B
-
-
Lleida
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Terrassa CF
-
-
SE Penya Independent
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hercules Alicante
-
-
CE Europa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Adana 1954 FK
۱
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۲
۰
23 Elazig
Finished
۱۴:۳۰
Catalcaspor
۳
۰
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۱
۱
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Finished
۱۴:۳۰
Tokat Belediye Plevne Spor
۳
۰
Sultanbeyli Bld
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
Alanya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۴
Orduspor 1967
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CD Diocesano
۳
۰
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۲
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۴:۳۰
Don Benito
۱
۰
At. Pueblonuevo
Finished
۱۴:۳۰
Moralo
۰
۰
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
CD Castuera Subastacar
۱
۱
SP Villafranca
Finished
۱۴:۳۰
Jerez CF
۰
۰
Calamonte
Finished
۱۵:۰۰
CP Montehermoso
-
-
CD Coria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Gornik Leczna
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۱۰
Polonia Warszawa
۱
۱
Chrobry Glogow
inprogress
۱۷:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biala
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 2
IF Elfsborg
۲
۲
Degerfors IF
Finished
۱۵:۳۰
GAIS
۳
۰
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
  Rwanda National League
Sunrise FC
۰
۲
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Gasogi Utd
۲
۰
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Basconia
۱
۰
CD Padura
Finished
۱۴:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
NK Posusje
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۲
۰
FC Gagra
inprogress
۱۷:۳۰
  Morocco League Women
SC Casablanca (W)
۳
۱
Hilal Temara Sportif (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
KVV Zelzate
۰
۱
KFC Merelbeke
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal
۰
۳
SV Donaustauf
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Germania Teveren
-
-
Hennef 05
inprogress
۱۷:۳۰
FC Hurth
۰
۲
Bonner SC
inprogress
۱۷:۴۵
VfL Vichttal
-
-
Union Schafhausen
inprogress
۱۸:۰۰
Siegburger SV 04
-
-
SpVg Frechen 20
inprogress
۱۷:۳۰
TuS BW Konigsdorf
-
-
Eintracht Hohkeppel
inprogress
۱۸:۰۰
  Gibraltar National League
Manchester 62 FC
۰
۰
Europa FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Verbandsliga
FFV Sportfreunde 04
۰
۳
DJK Bad Homburg
inprogress
۱۸:۰۰
Rot-Weiss Frankfurt
۱
۱
SV Pars Neu-lsenburg
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland II Liga
Chojniczanka Chojnice
۱
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
CF Badalona U19
۰
۱
CE Constancia de Inca U19
inprogress
۱۸:۳۰
Cornella U19
۰
۰
Sabadell U19
inprogress
۱۹:۰۰
Mercantil U19
۰
۰
Racing Club Zaragoza U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
CD Brea
۰
۰
Arenas Club de Getxo
inprogress
۱۸:۳۰
Izarra
۰
۰
Deportivo Alaves B
inprogress
۱۹:۰۰
Real Sociedad C
-
-
CD Calahorra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UD Logrones
-
-
AD San Juan Pamplona
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UD Barbastro
۱
۱
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۴:۳۰
Naxara
-
-
CD Tudelano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belgium First Division B
SK Beveren
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
FC Verbroedering Dender EH
۱
۱
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۶:۰۰
R.F.C. Seraing
۱
۰
Patro Eisden
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie B Women
Hellas Verona (W)
۲
۲
Freedom (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Kuwait Premier League
Kazma
۱
۱
Al Fahaheel FC
inprogress
۱۷:۲۵
  Cyprus 2. Division
Omonia 29th May
۳
۰
Ayia Napa
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Vis Pesaro U19
۴
۱
Taranto U19
Finished
۱۷:۰۰
  Moldova Cup
FC Milsami Orhei
۱
۲
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۵:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Olympique Beja
۳
۰
AS Marsa
Finished
۱۷:۰۰
ES Metlaoui
۳
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Brown de Adrogue
۰
۳
CA Defensores de Belgrano
Finished
۰۱:۴۵
  Poland Ekstraliga Women
Pogon Szczecin (W)
۶
۱
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa
LKS Lodz
۳
۲
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۵:۰۰
Zaglebie Lubin SSA
۱
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۷:۳۰
Rakow Czestochowa
-
-
KKS Lech Poznan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Finland Ykkoscup
Jippo Joensuu
۲
۲
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۵:۳۰
  South America Copa Libertadores U20 Group A
Boca Juniors U20
۴
۰
Always Ready U20
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Lichtenberg 47
۲
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۲
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Anker Wismar
-
-
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Unia Turza Slaska
۲
۳
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group A
AC Renate
۰
۱
Padova
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
VfB Oldenburg
۵
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۱
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
Bremer SV
۱
۰
Teutonia Ottensen
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland League Cup, Group 4
Leiknir Reykjavik
۱
۲
IA Akranes
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۱
۱
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۶:۳۰
Magdeburg II
۴
۰
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tabasalu Charma
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico U23 League
Monterrey U23
۰
۱
Unam Pumas U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Qatar QFA Cup
Al Sailiya
۰
۰
Al-Gharafa
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana Division 2
Kalos Filos
۰
۰
Givova
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
FC Romariz (W)
۲
۱
Souselas (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Landesliga
SV Schlebusch
۰
۰
VfL Rheinbach
inprogress
۱۷:۴۵
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Lusitano Ginasio Clube Evora
۰
۰
Moncarapachense
inprogress
۱۸:۳۰
Imortal DC
۰
۱
Futebol Clube de Serpa
inprogress
۱۸:۳۰
FC Barreirense
۰
۱
Vitoria Setubal
inprogress
۱۸:۳۰
Oriental de Lisboa
۰
۰
O Elvas CAD
inprogress
۱۸:۳۰
Juventude Evora
۰
۰
GD Fabril Barreiro
inprogress
۱۸:۳۰
Vasco da Gama VF do Campo
۰
۰
Real SC Queluz
inprogress
۱۸:۳۰
Sintrense
۰
۰
Louletano
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3
Anadia FC
۰
۲
Fafe
inprogress
۱۸:۳۰
Sanjoanense
۱
۰
Cfc-Cf Canelas 2010
inprogress
۱۸:۳۰
SC Vianense
۰
۰
CD Trofense
inprogress
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra
-
-
Sporting Braga B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 6
Gefle IF
۱
۰
Orebro SK
inprogress
۱۷:۴۵
Kalmar FF
۰
۱
AIK
inprogress
۱۷:۴۵
  England National League - Division One Midlands Women
Loughborough Lightning (W)
۰
۰
Boldmere St. Michaels (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel
۲
۱
Charleroi II
inprogress
۱۷:۳۰
URSL Vise
۲
۰
KVV Thes Sport
inprogress
۱۷:۳۰
KVK Tienen
۱
۰
UR Namur
inprogress
۱۷:۳۰
  Niger Super League
AS Douanes de Niamey
۰
۰
Urana
inprogress
۱۸:۴۵
  Estonia Esiliiga B
Tartu Kalev
۱
۰
JK Trans Narva II
inprogress
۱۸:۳۰
  Senegal Ligue 1
US Goree
-
-
Generation Foot
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AS Pikine
-
-
ASC Linguere
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
SOL FC Abobo
۰
۰
Stella Club d Adjame
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Alboraya U19
-
-
Levante U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group C
Rivers United Dolphins
-
-
Dreams FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group A
Future FC
-
-
Al-Hilal Benghazi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
USM Alger
-
-
Supersport United
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Scotland Premier League 2 Women
Kilmarnock (W)
-
-
Queens Park (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Naval
-
-
CD Tropezon
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Castro
-
-
UC Cartes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC La Sarraz
۰
۴
FC Grand-Saconnex
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal U19 League
SL Benfica U19
-
-
SC Farense U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 4
Skovde AIK
-
-
United IK Nordic
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Djurgardens IF
-
-
IFK Goteborg
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Poland III Liga, Group 4
Ks Wiazownica
-
-
Orleta Radzyn Podlaski
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Jamaica Premier League
Lime Hall
-
-
Molynes United FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 1
Fluminense RJ
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Treze FC
-
-
Pombal EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Sergipano A1
AD Confianca SE
-
-
Itabaiana
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
KV Mechelen II
۲
۰
KLSK Londerzeel
inprogress
۱۷:۳۰
  Liberia First Division
Global Pharma
۱
۰
Cece United
Finished
۱۷:۰۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Cardiff City (W)
۰
۰
Portsmouth (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  England Super League 2 Women
Lewes FC (W)
۲
۱
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Reading FC (W)
۱
۲
London City Lionesses (W)
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۱
۲
Durham (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1 Women
CSM Alexandria (W)
۲
۰
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۲:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۲
۰
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Cyprus First Division Women
Apollon Limassol FC (W)
۶
۰
Aris Limassol (W)
Finished
۱۲:۳۰
Omonia Nicosia (W)
۱
۰
Lakatamia FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۴
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 3. NL
Gaj Mace
۳
۱
NK Samobor
Finished
۱۳:۳۰
NK Bedem Ivankovo
۱
۱
NK Kutjevo
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
CF Calamocha
Finished
۱۳:۳۰
UD Fraga
۰
۰
CD Carinena
inprogress
۱۹:۰۰
CDJ Tamarite
۰
۰
CF Illueca
inprogress
۱۹:۰۰
AD Almudevar
۰
۰
CD Utrillas
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CF Epila
۰
۰
SD Borja
inprogress
۱۹:۰۰
Atletico Monzon
-
-
CD Fuentes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Geestemunde
۱
۴
FC Oberneuland
Finished
۱۳:۳۰
KSV Vatan Sport Bremen
-
-
Leher Bremerhaven
inprogress
۱۷:۳۰
  Kenya Super League
Mulembe United
۰
۱
Nairobi United
Finished
۱۳:۳۰
  Poland IV Liga
Radunia Stezyca II
۲
۱
Arka Gdynia II
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Benevento Calcio U19
۳
۴
AC Pisa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۳
۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۳
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Osmaniyespor FK
۰
۰
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۲
۲
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Viven Bornova FK
۱
۲
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
UD Santa Marta
۰
۲
Atletico Astorga CF
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Kavala
۲
۰
PAOK Kristonis
Finished
۱۴:۳۰
Aris Petinou
۳
۲
Anagennisi Epanomi
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۲
۱
Posidonas Neas Michanionas
Finished
۱۶:۳۰
Niki Efkarpia
۳
۰
Aris Avatou
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo First League
KF Istogu
-
-
FC Phoenix Banje
Finished
۱۵:۳۰
  Rwanda League Women
Fatima (W)
۱
۰
Inyemera (W)
Finished
۱۵:۳۰
  San Marino Campionato
SS Murata
۰
۰
Folgore / Falciano
inprogress
۱۷:۳۰
SS San Giovanni
۰
۰
AC Libertas
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Turkgucu Munchen
۱
۲
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
Nurnberg II
۱
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Mufulira Wanderers
۰
۰
Mutondo Stars
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Uganda Cup
Airtel Kitara FC
۲
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Bul FC
۱
۱
Express FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
۶
۲
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۶:۳۰
Cosmos Koblenz
۱
۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
inprogress
۱۸:۳۰
  Tanzania First Division
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Cosmopolitan FC
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
ADO '20
۳
۰
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۴
۰
Royal AM FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Delemont
۲
۰
FC Bavois
Finished
۱۷:۰۰
FC Biel-Bienne
۰
۱
FC Rapperswil Jona
inprogress
۱۷:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۲
۱
FC Paradiso
inprogress
۱۷:۳۰
Servette II
۱
۰
FC Bulle
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
Munsingen
۰
۰
Thun II
Finished
۱۷:۰۰
  England National League Premier Division Women
Maidenhead United FC (W)
۱
۱
Southampton (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SF Siegen 1899
-
-
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۱۷:۳۰
TSG Sprockhovel
۱
۱
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
۱۷:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۰
۱
SV Westfalia Rhynern
inprogress
۱۷:۳۰
SC Preussen Munster II
-
-
1. FC Gievenbeck
inprogress
۱۷:۳۰
SG Wattenscheid 09
۳
۰
FC Brunninghausen
inprogress
۱۷:۳۰
Spvgg Erkenschwick
-
-
ASC Dortmund
inprogress
۱۷:۴۵
TuS Ennepetal
-
-
TSV Victoria Clarholz
inprogress
۱۸:۰۰
SV Schermbeck
-
-
FC Eintracht Rheine
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Kings League 40 mins play
Ultimate Mostoles (VII)
-
-
1K FC (VII)
Finished
۱۷:۳۰
Los Troncos FC (VII)
-
-
El Barrio (VII)
inprogress
۱۸:۳۰
  Cameroon Elite One
Les Astres
۲
۰
Bamboutos
inprogress
۱۷:۳۰
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۷:۳۰
Gazelle FA de Garoua
-
-
PWD Bamenda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
-
-
Aigle Royal de la Menoua
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Union Sportive de Douala
-
-
Dynamo de Douala
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Cearense 1
FC Atletico Cearense
-
-
Barbalha CE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید